zatürre yorumları
zatürre Hakkında 39 Yorum YapılmıştırMuhittin
28.02.2018
12-13 gün önce ilçemizdeki adı hastane olan bence sağlık ocağı ancak olabilen kuruma gittim. bana bir boğa spreyi, bir gargara sıvısı ve birde gripol diye ilaç verdi pratisyen arkadaş. Sonra hastalık dahada ilerledi diye diğer pratisyene muayene oldum oda antibyotik vermedi ağrı kesici, suda çözünem bir balgam zöktürücü ve bir öksürük şurubu verdi. Ama hastalığın geçmezse 4-5 gün sonra gögüş hastalıkları uzmanına görün dedi. bende 3. günü sabahı ağrım gece kuru öksürüğüm ateşim fazlalaşınca hemen ildeki özel bir hastaneye gittim göğüs uzmanına göründüm. önce film çekildi ama leke görünce birde tomoğrafi çektiler ve benim 4-5 günden beri zatürre olduğum ortaya çıktı. Bizim adı hastane ama sağlık ocağı donanımlı kurumumuzun pratisyenleri sayesinde zatürre oldum. hakkım onlara haram olsun.

Semra
31.01.2018
Kızım 4 yaşında zature dedi doktor tedaviye başladık onun yaşına uygun ne kullanabilirım ve 1 yaşında kızım daha var nasıl uzak tutabilirim

Damla
29.08.2017
Ben de zatürre başlangıcı varmış ve 8 yaşında oğlum var bulaşıcı olduğunu bende bilmiyordum inşallah oğluma bulsamaz

Remziye yorulmaz
31.07.2017
Cuma günü, yaptırdığım tahlil sonucunda, zatürre başlangıcı olmuşsun dedi doktor, antibiyotik tedavisi ne başlandı, geçmezse göğüs hastalıkları uzmanı na görün dedi,hapim 3 tane kaldı, öksürük devam ediyor, aşırı terleme ve halsizlik var, tekrar doktora gitmeli miyim, bu hastalık ne kadar zamanda ortaya çıkar, benim eşim,2 ay önce vefat etti, zatürre ve akciğer enfeksiyonu çok vardı, bana da eşimden geçmiş olabilir mi

sitkiulak
28.07.2017
benim sirtimda kurek kemigimin hemen altinda birkac gundur bir agri basladi oksuruk ve ates yok sadece arasira titreme geliyor bu gun bir halsizlite basladi bende bir zaturre korkusu basladi bilgilerinizi rica ederim

gulsum
24.05.2017
cocuklarim biri iki biri dort yasinda zature baslangici tesisi konuldu ne onerirsiniz sagolun

ECEM
21.05.2017
bana daha önce zatürre başlangıcı teşhisi konulmuştu. Daha sonra evdekilerden birisi de aynı virüsü kaptı ,doktorumuz bulaşıcı olduğunu söyledi zaten bu her yerde yazıyor.

mustafa ekizoğlu
03.04.2017
bu asının süresi ne kadar bilen varmı

Latif
18.02.2017
Bende asi yaptirmak istiyorum yasim 61. Nnb 5

gulizar
20.01.2016
Zaturre hastasi olan evde bulasma riski kac gundur.

İKRAM
27.07.2015
ALLAH RIZASI İÇİN DOKTORLARI İYİ YETİŞTİRİN zatürre TEŞHİSİYLE HASTANEYE YATIRDILAR 1 HAFTA KALDIM TABURCU ETTİLER 1 HAFTA SONRA TEKRAR RAHATSIZLANDIM HASTANEYE GİTTİM AKCİĞER FİLMİ Mİ ÇEKTİLER 1 SERUM 1 AĞRI KESİCİ TABURCU 2 SAAT SONRA 112 ACİLLE HASTANEYE KALDIRDILAR. 2 İÇERİSİNDE 2. FİLMİ ÇEKTİLER PARDON AKCİĞERLERİNDE SU VAR ÜNİV HASTANESİNE SEVK ETTİLER. SIVI SORLA ALDILAR ÇÜNKÜ YOĞUNLUĞU ARTMIŞ İDİ. 1 HAFTA YATTIM ŞİMDİ NEFES ALIP VERME DÜZENLİ DEĞİL TERLEME FAZLA BOĞAZIM AĞRIYOR NE YAPMALIYIM

idiris
29.06.2015
Aile hekimi anlamadı , grip sandı. Antibiyotik bile verme taraftarı değildi. Bize bıraktı . Ateşi 38i geçince verirsiniz antibiyotiği dedi. Öksürüğü geçmeyince çocuk doktoruna gittik. O, kan tahlili istedi, ciğerini dinledi, ZATÜRRE teşhisi koydu. Ağızdan tedavi etme çalışması yaptıkları için o imkan kalmamış, damardan tedavi edeceğiz dedi.6 gün hastanede kaldık. Çocuğa hem damardan antibiyotik ,hem de ilaçlı buhar verdiler. Çok şükür ZATÜRRESİ kontrol altına alındı. Şuruplarını kullandıktan sonra tekrar kontrole gideceğiz. Bir hafta sonra.

Deniz Kara
17.04.2015
Sayın hocam, yaklaşık 2-3 ay önce Pnöno 23 aşısı oldum. Ve ne yazık ki,şu an zatürre başlangıcı teşhisi konuldu ve antibiyotik tedavisi görüyorum. Zatürre aşısı oldum. tek doz. Bunu her sene mi olmalıyım. Yada kaç doz daha olmalıydım. Bunun dışında, Prevenar isimli aşıyıda mı olmalıyım. Kafam karıştı. Bilgi verirseniz sevnirim. Saygılar

mert
29.03.2015
hiç işime yaramadı onun yüzünden disipline gittim.

emre tüzün
10.01.2015
Arkadaslar benim babam 25 gundur zature tedavisi goruyor hastaneye geldiginde nefes alip vermede çok güçlük çekiyordu 12 gün uyuttular ve solunum makinasina bagladilar ve 12 gunden sonra solunum makinasini çekdiler allahıma çok şükür şuan nefes alırken bir zoluğu kalmadı ama hale zaturesi devm ediyor arkadaşlar bugun 25 gündür arkadaşlr şükür edelim allahım şükür edmesini ögretiyor sabır

ufuk
05.12.2014
ayşe rumuzlu arkadaşim sen bii verem dispansere git

Ali
12.08.2014
2 haftadır zatürre tedavisi görüyorum. Ancak bugün çekilen filmde tam iyileşmenin olmadığı söylendi. Beslenmeme dikkat etmem gerektiğini söyledi doktor. Tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi, neler yapmalıyım?

Senem
07.07.2014
Önce sol bacağımda ağrı oldu sonra sol kolum derken sol göğsümün altında şiddetli batma olmaya başladı . Yatakta sırt üstü , yan hiç bi şekilde yatamadım . Ağrım çokdu . Doktor ciğerde enfeksiyon var(zatürre) dedi ilaç verdi. Eve döndüğümde birden titreme geldi ardından ateş .15 gün geçti sanki yine tekrarlıyor gibi ağrım olmaya başladı . Normal bişeymi? Korkmalımıyım? Sigara bırakmalımıyım? Üşütme ile ilgisi varmı zatürre nin?

ayşe
24.05.2014
Çok şiddetli bademcik ağrısı hissediyorum ve iştahsızlık var. Öksürük çok az. Balgam var. Zatürre teşhisi konuldu. Sizce doğru mudur?

deniz
09.05.2014
bende zatüreoldum tedavi iyi sonç verdi iyleştim yanlız ciğerlerimde leker izkaldı onu ömürboyu taşıcamı söylediler iyibesinve iyibakım istiyen hastalık erkenteşissoncunda hayatadöndüm hayat ve yaşamak çokgüzel

hatice
22.03.2014
insallah ileşiriz

duygu
21.03.2014
Kalıcı bir hastalık mıdi?

Kısmet ismet
27.02.2014
Çocuğum şu anda zatürüye dr hastaneye yatması lazım diyorlar eşim issiz sgkmız yok ne yapmam lazım bana bir yol gösterirseniz cevinirim

Sezgen
25.02.2014
Zatürrenin bulaşıcı olmaması lazım, emin misiniz?

Lut
22.02.2014
bir de balgama bitkisel karışımla ne iyi gelir bilen varmı

Tolgahan
19.02.2014
Zatürrenin bulaşıcı bir hastalık olduğunu sayenizde öğrendim. Bulaşıcı değil diye biliyordum.

Ahmet
08.01.2014
Göğsümde nefes alıp verirken hırıltı oluyor. Öksürdüğümde göğsüm yırtılır gibi acı veriyor. Hafif ate, ani sıtma gibi haller yaşıyorum bu öksürük başladığından beri. Doktora gittim franjit dedi. Fakat faranjitin belirtileri benim rahatsızlığım ile uyuşmuyor. Yanlış teşhis konulmuş olabilirmi ?

suat
11.08.2013
Zatürreye Ne İyi Gelir

arkadaşlar bir ablamız sinameki zatürre hastalığına iyi gelir dedi sizce gerçekten faydalı olur mu?
  Cevap Yaz    

Arzu Kılıç
19.06.2013
65 yaş ve üzeri kişiler için devlet ücret talep etmiyor

dilek çınar
09.06.2013
babamı doktora götürdüğümüzde zatürre teşhisi koydular ama öksürürken bir yandanda boğazından kan geliyordu doktorlar kendini zorladığı için boğazı tahriş olmuş dediler acaba gerçekten boğazımı tahriş olmuş yoksa ciğerden gelen bir kan mı cevap verirseniz çok seviniriz

Admin
28.01.2013
Q Humması hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Q Humması konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Viral Zatürre hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Viral Zatürre konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Bakteriyel Zatürre hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Bakteriyel Zatürre konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Zatürre Aşısı hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Zatürre Aşısı konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Zatürre Tanısı ve Tedavisi hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Zatürre Tanısı ve Tedavisi konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Zatürre Nasıl Bulaşır hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Zatürre Nasıl Bulaşır konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Zatürre Belirtileri Nelerdir hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Zatürre Belirtileri Nelerdir konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Zatürre Hastası hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Zatürre Hastası konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Zatürre hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Zatürre konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.
1 |
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

zatürre, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018